Wiosną na cmentarzu komunalnym została wykonana inwentaryzacja. Efektem prac jest mapa i plany, sporządzane na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego. Ponadto przeprowadzono spis z natury wszystkich osób pochowanych, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową cmentarza.

Na stronie znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia. Najważniejsza jest wyszukiwarka (prawy górny róg strony www.mogily.pl/zator), w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego. Sortowanie umożliwia odnalezienie osób najstarszych, najwcześniej urodzonych lub zmarłych. Na stronie, w zakładce Pogrzeby, na bieżąco umieszczane są nekrologi. Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego.
Do strony cmentarza można przejść bezpośrednio po kliknięciu miniatury na naszej stronie głównej, za pośrednictwem zakładki Strefa Klienta – Cmentarz komunalny, bądź po kliknięciu w poniższą grafikę. Zachęcamy do korzystania!