Zaczęły się wakacje, czas odpoczynku od codzienności. Obowiązki warto zostawić za sobą, by bez obciążonej głowy cieszyć się relaksem i piękną pogodą.

Nie spisałeś się Zatem zrób to jak najszybciej na stronie spis.gov.pl lub telefonicznie na infolinii spisowej (22 279 99 99).

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września 2021 r., pamiętaj jednak, że na samodzielne wypełnienie formularza masz czas do momentu aż skontaktuje się z Tobą rachmistrz.

Jeśli nie spiszesz się sam online, rachmistrz może ️ zadzwonić do Ciebie z numeru 22 828 88 88 lub z numeru infolinii spisowej tj. 22 279 99 99.  Może również odwiedzić Cię osobiście. Zgodnie z ustawą o #SpisPowszechny rachmistrzowi nie możesz odmówić udzielenia informacji.

 

!!! UWAGA! 𝙐𝙙𝙯𝙞𝙖ł 𝙬 𝙉𝙖𝙧𝙤𝙙𝙤𝙬𝙮𝙢 𝙎𝙥𝙞𝙨𝙞𝙚 𝙋𝙤𝙬𝙨𝙯𝙚𝙘𝙝𝙣𝙮𝙢 𝙇𝙪𝙙𝙣𝙤𝙨́𝙘𝙞 𝙞 𝙈𝙞𝙚𝙨𝙯𝙠𝙖𝙣́ 𝟮𝟬𝟮𝟭 𝙟𝙚𝙨𝙩 𝙤𝙗𝙤𝙬𝙞𝙖̨𝙯𝙠𝙤𝙬𝙮. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili! Już dziś spisz się przez Internet.

️ Spis na osobę zajmuje ok. 5️ minut!

 

📞 W razie wątpliwości zadzwoń na infolinię spisową: 22 279 99 99. 📧 Możesz też przesłać do nas pytanie przez stronę internetową #GUS:

https://stat.gov.pl/pytania-i-zamowienia/pytanie-o-narodowy-spis-powszechny-ludnosci-i-mieszkan?fbclid=IwAR3UEy-_g5Xfs1mU4jvwlLeGCXGNc2VqL80gxroNIA6OwLIcoHgl4BoIt5g

 

SPISZ SIĘ_CZAS UPŁYWA